Wyjazdowa porażka trampkarzy.

W niedzielę 8 maja na stadionie we Wrześni swój kolejny mecz ligowy rozegrali Trampkarze Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie Wiktorii Wrześni. Mecz przez pierwsze 20 minut prowadzony był przez gospodarzy, grali wysokim pressingiem co nie było komfortowe dla naszych młodych zawodników. Tulisia w końcówce pierwszej połowy zaczęła szanować piłkę co od razu wpłynęło na przebieg meczu. Dogodną sytuacje sam na sam z bramkarzem miał Kacper Wachowski, po oddaniu strzału piłka zmierzająca w samo okienko bramki skręciła w ostatniej fazie lotu i przeleciała minimalnie nad spojeniem. Perfekcyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kacper Biniek (CIURA), który uderzył minimalnie obok słupka. Wynik po pierwszej połowie 2 do 0 dla gospodarzy. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli zmotywowani i od pierwszego gwizdka szanowali piłkę z czego wynikło kilka akcji. Jedna z nich została rozegrana z obrony przez pomocników i piłka została wyprowadzona na skrzydło do Adama Zamiatowskiego (KILERA), mimo interwencji dwóch obrońców Adam oddał strzał z woleja, piłka ostatecznie znalazła się w rękach bramkarza naszych przeciwników. Mecz zakończył się wynikiem 3 do 0 dla Wrześni.
SKŁAD:Maciej Wasela, Norbert Szymankiewicz, Mikołaj Trocha, Dawid Krukowski, Bartosz Kurzawiński, Jan Cholewiński, Tobiasz Grześkiewicz. Kacper Biniek, Kamil Szuszfalak, Cezary Drobenka, Bartosz Haładyn, Adam Zamiatowski, Kacper Wachowski, Maciej Czubiński.
TRENERZY:Stanisław Mikołajczyk, Jarosław Gorgolewski, Patryk Janicki.
KIEROWNIK DRUŻYNY: Marcin Krucki.