Trampkarze - przegrana z Kołem

W sobotę 23 kwietnia swój drugi mecz rundy wiosennej rozegrali trampkarze starsi Tulisi Tuliszków przeciwko drużynie Koła. Mecz od początku był prowadzony przez drużynę gości, lecz nasi zawodnicy wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji, które nie przyniosły większych korzyści. W pierwszej połowie obie drużyny miały rzut karny lecz nie wykorzystały go. Wynik po pierwszej połowie był nie korzystny 2:0 dla Koła. Tulisia na drugą połowę wyszła zmotywowana i widać to było po grze naszych zawodników. Pomimo starań naszych zawodników mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla drużyny z Koła.

SKŁAD: Maciej Wasela (Maciej Zajdel), Adam Zamiatowski, Kacper Biniek, Jan Cholewiński, Dawid Krukowski, Tobiasz Grześkiewicz, Kamil Szuszfalak, Kacper Wachowski, Adam Pacholski, Mikołaj Trocha.
TRENER:Stanisław Mikołajczyk.