Trampkarze - Przegrany mecz inauguracyjny

Trampkarze -  Przegrany mecz inauguracyjny

W sobotę o godzinie 16.00 w Kramsku swój pierwszy mecz ligowy rozegrali Trampkarze Starsi Tulisi Tuliszków prowadzeni przez trenera Stanisława Mikołajczyka. Pierwsza połowa zaczęła się pechowo dla naszej drużyny, która straciła 2 bramki. W 30 minucie po bardzo ładnej akcji nasza drużyna zdobyła bramkę kontaktową, którą strzelił Kacper Wachowski. Po rozpoczęciu drugiej połowy Tulisia zaczęła stwarzać dogodne sytuacje, z których w 55 minucie pojawiła się wyrównująca bramka a strzelcem jest niezawodny Adam Pacholski. Następne minuty meczu to ataki jednej i drugiej drużyny. Niestety po indywidualnych błędach naszych zawodników tracimy aż cztery bramki. W ostatnich 15 minutach meczu bramki dla Tuliszkowa strzelili jeszcze Kacper Wachowski i Mateusz Gębicki. Mecz zakończył sie wynikiem 6:4 dla dróżyny z Kramska.

Skład: Maciej Wasela - Adam Zamiatowski, Bartosz Kurzawiński, Jakub Stachurski, Dawid Krukowski - Tobiasz Grześkiewicz, Norbert Szymankiewicz, Kacper Biniek, Jan Cholewiński - Adam Pacholski - Kacper Wachowski.