Trampkarze - blisko niespodzianki w Kole

W niedzielę 13 września o godzinie 13.00 na stadionie w Kole z miejscową drużyną swój drugi mecz w tym sezonie rozegrali trampkarze starsi Tulisii Tuliszków prowadzeni przez trenera Stanisława Mikołajczyka. Mecz od początku był prowadzony przez drużynę z Koła, która wywierała duży pressing na naszych zawodnikach. Po kilku nie udanych próbach strzelenia bramki w 20 minucie padła pierwsza bramka dla naszych przeciwników. Tulisia jednak szybko podniosła głowy i w 30 minucie po długim rajdzie w pole karne Adama Pacholskiego bramkę wyrównawczą strzelił Mateusz Gębicki. Po przerwie pierwsze ataki zaczęła drużyna Koła, lecz nasi obrońcy zdołali sobie poradzić. W 55 minucie po prostopadłym zagraniu i sytuacji jeden na jeden z bramkarzem bramkę zdobył Adam Pacholski. Po straconym golu Koło chciało szybko strzelić bramkę lecz Tulisia mądrze się broniła i próbowała stwarzać zagrożenie grą z kontrataku. Tuż przed gwizdkiem kończącym mecz niestety gospodarze ze strzału z dystansu zdobyli bramkę wyrównawczą. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Skład: Maciej Zajdel,Kamil Szuszfalak, Dawid Krukowski, Bartosz Kurzawiński, Adam Zamiatowski, Norbert Szymankiewicz, Tobiasz Grześkiewicz,Kacper Biniek, Mateusz Gębicki, Adam Pacholski, Kacper Wachowski.
Na boisku zobaczyliśmy również:Jana Cholewińskiego.

Trener:Stanisław Mikołajczyk