Przegrana Trampkarzy na zakończenie sezonu

O godzinie 11.00 na stadionie w Tuliszkowie swój ostatni mecz ligowy rozegrała drużyna trampkarza młodszego Tulisii Tuliszków z drużyną Zagórowa.

Mecz od początku był zacięty i obfitował w wiele akcji ze strony obu drużyn. Piłkarze Tulisii stworzyli sobie dogodną sytuację do strzelenie bramki lecz piłka lecąca w światło bramki została zatrzymana przez jednego z obrońców drużyny przyjezdnej. Drużyna Zagórowa zaczęła stwarzać dogodne sytuacje, aż w 20 minucie spotkania strzeliła pierwszą bramkę. Zespół z Zagórowa nie chciała poprzestać na jednej bramce i atakowała dalej, jeden z zawodników gości chciał sprawdzić czujność naszego bramkarza uderzając w górny róg bramki lecz bramkarz Tulisii Adam Zamiatowski pewnie sprawował ją na rzut rożny. Chwilę później wpadła druga bramka ze strony gości. Po pierwszej połowie 2:0 prowadziła drużyna z Zagórowa.
W drugiej połowie nie zabrakło akcji ze strony obu drużyn, Tuliszków stwarzał dogodne sytuację lecz brakowało skuteczności czego nie brakowało drużynie gości, która strzeliła jeszcze trzy bramki. Na koniec spotkania honorowego gola dla gospodarzy po indywidualnej akcji Cypriana Pawlickiego i po strzale w poprzeczkę Adama Pacholskiego strzelił Kamil Szuszfalak. Spotkanie zakończyło się przegraną dla Tulisi Tuliszków 5:1.

Skład Tulisi Tuliszków:Adam Zamiatowski,Kamil Szuszfalak,Jakub Stachurski,Bartosz Kurzawiński,Kacper Wachowski,Cyprian Pawlicki,Kacper Biniek,Maciej Stasiak,Adam Rykowski,Adam Pacholski,Mateusz Gębicki
W drugiej połowie zobaczyliśmy: Macieja Waselę ,Dawida Krukowskiego, Tobiasza Grześkiewicza, Norberta Tomaszewskiego i Wiktora Ładeckiego.
Trener: Stanisław Mikołajczyk