Przegrana Trampkarzy w Kleczewie

W sobotę 19 września na stadionie w Kleczewie, swój trzeci mecz ligowy rozegrali trampkarze starsi Tulisii Tuliszków, przeciwko drużynie Sokoła Kleczew. Pierwsze minuty meczu zaczęły się popisowo w wykonaniu Kuby Stachurskiego, który po indywidualnej akcji minął kilku zawodników z Kleczewa lecz przegrał sytuację jeden na jeden z bramkarzem. Następne minuty meczu były pechowe dla naszej drużyny. Drużyna gospodarzy zaczęła wywierać pressing na naszych zawodnikach i po kilku nie udanych atakach pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze. Tulisia próbowała szybko strzelić bramkę wyrównawczą, którą w 30 minucie zdobył dla Tulisii Kacper Biniek (Ciura), po precyzyjnie wrzuconej piłce z rzutu wolnego przez Tobiasza Grześkiewicza. Obydwie drużyny nie chciały poprzestać na takim wyniku. Po kilku nie udanych akcjach Tulisii bramkę strzelili zawodnicy z Kleczewa. Po wyjściu na drugą połowę nasi zawodnicy strzelili szybko bramkę wyrównującą, którą strzelił w 60 minucie Kacper Wachowski. Następne minuty to przewaga naszej drużyny,w 65 minucie drugą bramkę strzelił Kacper Wachowski, któremu piłkę do pustej bramki podał Adam Pacholski. Ostatnie 15 minut meczu to akcje jednej i drugiej drużyny ale to zespół z Kleczewa zdobył trzy bramki i wygrał 6:3.

Skład:Maciej Zajdel, Kamil Szuszfalak, Dawid Krukowski, Adam Zamiatowski, Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Tobiasz Grześkiewicz, Kacper Biniek, Kuba Stachurski, Adam Pacholski, Kacper Wachowski.