Przegrana Trampkarzy z liderem

W sobotę o godzinie 11:00 na boisko w Tuliszkowie wybiegła drużyna trampkarza młodszego Tulisii Tuliszków oraz lider tabeli Olimpa Koło I. Mecz zakończył się wynikiem 7-0 dla gości. Nasi piłkarze od początku grali ospale, lecz z czasem gra się poprawiała i mimo wysokiej porażki należy pochwalić zespół Tulisii, ponieważ potrafili przeciwstawić się starszym o rok od siebie kolegom z Koła i momentami nawiązać równorzędną grę.

Jest to pierwsza przegrana w rundzie wiosennej naszych zawodników, za tydzień drużyna trampkarza na boisku w Sompolnie podejmie miejscową drużynę GKS'u.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Maciej Zajdel, Kamil Szuszfalak, Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Dawid Krukowski - Cyprian Pawlicki, Kacper Biniek, Maciej Stasiak - Adam Pacholski, Adam Rykowski, Mateusz Gębicki.
Na boisku zobaczyliśmy również: Macieja Waselę, Dawida Szewczyka, Oskara Bazelę, Wiktora Ładeckiego, Mikołaja Trochę oraz Kacpra Wachowskiego.

Trener: Stanisław Mikołajczyk