10 bramek na stadionie Sparty Konin

W niedzielę 3 maja o godzinie 11:00 na boisku w Gosławicach wybiegły drużyny trampkarza młodszego Sparty Konin i Tulisii Tuliszków.
Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany. Zarówno gospodarze jak i goście stwarzali dogodne sytuację strzeleckie. Pod koniec pierwszej części meczu po przechwycie piłki przez Adama Rykowskiego i jego indywidualnej akcji wpadła bramka dla Tulisii.

Druga połowa była bardziej obfita w emocje. W 40 minucie po bardzo ładnym prostopadłym podaniu Adama Pacholskiego ponownie na listę strzelców wpisał się Adam Rykowski. Bramka na 3-0 wpadła po pięknym strzale z głębi pola Adama Pacholskiego. Rywale próbowali odrabiać straty i w 50 min było 3-2. Następnie w ciągu 5 min dwie bramki strzelił Adam Pacholski, pierwsza wpadła po strzale z rzutu wolnego, a druga po pięknym strzale z woleja, asystą popisał się Cyprian Pawlicki. Gospodarze nie odpuszczali i 8 minut przed końcem spotkania istniał wynik 5-4. Do końca gra była bardzo nerwowa, lecz pod koniec spotkania wynik na 6-4 po kolejnym pięknie wykonanym rzucie wolnym ustalił Adam Pacholski. Warto pochwalić naszych wszystkich zawodników, ponieważ jest to czwarty wygrany mecz z rzędu. Wygrana ta pozwoliła bezpośrednio przeskoczyć w tabeli drużynę Sparty. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.