Porażka Trampkarzy w Sompolnie

17 maja 2015 roku w Sompolnie o godz. 11:00 odbył się mecz trampkarza młodszego Tulisii Tuliszków z GKS Sompolnem.

Pierwsza połowa to duża przewaga gospodarzy, która wykorzystała bardzo silny wiatr, padało dużo strzałów ze strony przeciwnika. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik 4:0 dla gospodarzy i jakby nie dobra postawa w bramce Adama Zamiatowskigo i obrońcy Alberta Jesiołkiewicza wynik mógłby być dużo wyższy.

W drugiej połowie gra się wyrównała i obie drużyny pokazały świetne widowisko. W 50 min. po bardzo ładnej akcji i prostopadłym podaniu Cypriana Pawlickiego, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Adam Rykowski i mamy 4:1. Pod koniec meczu po indywidualnych błędach straciliśmy jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla drużyny gospodarzy.

Skład: Adam Zamiatowski, Jakub Stachurski, Bartosz Kurzawiński, (C) Norbert Szymankiewicz, Albert Jesiołkiewicz, Adam Rykowski, Cyprian Pawlicki, Kacper Biniek, Kamil Szuszwalak, Maciej Stasiak, Adam Pacholski.
Na boisku pojawili się jeszcze: Maciej Wasela, Mateusz Gębicki, Kacper Wachowski, Oskar Bazela, Dawid Szewczyk i Dawid Krukowski.