Zwycięstwo Trampkarzy w meczu z Medykiem Konin

W sobotę 25.04 o godzinie 13:30 swój trzeci mecz w rundzie wiosennej na stadionie w Tuliszkowie rozegrała drużyna trampkarza młodszego, pokonując drużynę Medyka Konin 3:0.

Mecz od samego początku był wyrównany, zarówno zespół gospodarzy jak i gości stwarzał dogodne sytuacje bramkowe. W 20 minucie bramkę na 1:0 po indywidualnej akcji zdobył Adam Pacholski. Dalsza część meczu to dominacja młodych piłkarzy Tulisii. Chwilę po gwizdku rozpoczynajacym drugą połowę spotkania było już 2:0 po bramce Macieja Stasiak, asystował Adam Pacholski. Rywalki próbowały odrabiać straty lecz bez skutku. Pod koniec meczu po pięknym prostopadłym podaniu Kacpra Bińka bramkę na 3:0 strzelil Adam Rykowski. Można pochwalić drużynę trampkarza, ponieważ jest to trzeci wygrany mecz z rzędu!

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Maciej Wasela, Kamil Szuszfalak, Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Dawid Krukowski - Tobiasz Grześkiewicz, Cypirian Pawlicki, Kacper Biniek - Adam Pacholski, Adam Rykowski, Maciej Stasiak.

Na boisku zobaczyliśmy również: Adama Zamiatowskiego,

Mateusza Gębickiego, Mikołaja Trochę, Krzysia Pudliszewskiego, Dawida Szewczyka.

Trener: Stanisław Mikołajczyk.