Zapraszamy na turniej w Grodźcu

W poniedziałek Seniorzy rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej w sezonie 2015/2016, natomiast w sobotę czeka ich pierwszy sprawdzian formy w turnieju halowym w Grodźcu.

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników!

Szanowni Państwo,

tak jak informowaliśmy - czeka Nas w Grodźcu duże wydarzenie, które wzbudziło zainteresowanie lokalnych mediów.

Za tydzień (6 lutego) pod patronatem OZPN Konin odbędzie się u Nas turniej pamięci Włodzimierza Bartmińskiego - zasłużonego działacza sportowego Naszego regionu, który zmarł po ciężkiej chorobie w 2014 roku. Będzie to druga edycja turnieju.

Obsada turnieju jest naprawdę silna. Zagrają drużyny z Naszego piłkarskiego regionu - od czołowych zespołów klasy okręgowej - jak Strażak Licheń, poprzez A-klasowe jak Tulisia Tuliszków czy GKS Rzgów, aż po drużyny niezrzeszone - jak drużyna oldbojów Szerszenie Września czy też Zespół Kolegium Sędziowskiego OZPN Konin.

Turniej rozpocznie się o godz. 8.30. zakończy z kolei ok. 16.30.
Biorąc pod uwagę duże poruszenie, jakie wywołuje wśród mieszkańców gminy akcja Serduszko Wojtusia - skontaktowaliśmy się z rodzicami nienarodzonego dziecka. Za ich zgodą, będziemy zbierać środki finansowe na operacje. Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki podamy w dniu jutrzejszym. Jednak już teraz prosimy Państwa o wsparcie.

Serdecznie zapraszamy - największe halowe wydarzenie tej zimy odbędzie się właśnie u Nas!

Kibicujmy piłkarzom! Pomóżmy Wojtusiowi!