Pierwszy tegoroczny sprawdzian Seniorów na remis

Zawodnicy Seniorów mają za sobą już 5 jednostek treningowych, a także turniej halowy w Grodźcu im. W. Barmińskiego, gdzie Tulisia uplasowała się na 5 miejscu (w rozgrywkach brało udział 12 zespołów).

Na pierwszych zajęciach po zimowym marazmie, sztab szkoleniowy zarządził grę wewnętrzną. Kolejne spotkania to już ciężka praca nad wydolnością mająca na celu przygotowanie do bardzo ważnej rundy wiosennej w której rozstrzygną się losy awansu do ligi okręgowej.

Hokejowym wynikiem 4:4 z występującym na co dzień w Lidze Okręgowej zespołem z Goliny zakończył się pierwszy tegoroczny sparing Tulisii Tuliszków.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:2, bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Pingot. W drugiej połowie kolejne bramki dołożyli Patryk Janicki, Mikołaj Siepka, oraz trafienie samobójcze zaliczył zawodnik przyjezdnych.