Kolejny remis Seniorów w kolejnym meczu na szczycie!

Kolejny remis Seniorów  w kolejnym meczu na szczycie!

Rozegrane 16 maja, w sobotnie popołudnie spotkanie stało na wysokim poziomie, więc śmiało można było je nazwać meczem na szczycie.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak troszkę więcej "z gry" miał zespół Tulisii. Brakowało jednak dokładności przy ostatnim podaniu, oraz chłodnej głowy przy wykończeniach akcji zespołowych. Bramkę zdobyliśmy w 14 minucie po strzale Patryka Janickiego z rzutu wolnego.

Na drugą połowę gospodarze wyszli mocno zmotywowani, zaatakowali od pierwszych fragmentów tej części gry. W poczynania Naszego zespołu wkradła się delikatna nerwowość, brakowało spokojnego przetrzymania i rozegrania piłki. Przewaga Strażaka zarysowała się szczególnie w ostatnim kwadransie meczu, jednak wszystkie sytuacje kończyły się interwencjami bramkarza, bądź niecelnymi strzałami. W ostatnich fragmentach mieliśmy doskonałą sytuację do podwyższenia rezultatu, jednak z pojedynku z naszymi dwoma zawodnikami zwycięsko wyszedł bramkarz gospodarzy. W ostatniej minucie gry dośrodkowanie z bocznego sektora boiska zakończyło się celnym strzałem Mateusza Linartowskiego, mieliśmy więc 1:1.

Podsumowując, mecz godny zespołów z czołówki tabeli, wiele ciekawych akcji oskrzydlających, dośrodkowań oraz strzałów zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Szkoda straconej bramki w ostatniej minucie spotkania, jednak remis jest sprawiedliwym rezultatem.

Skład zespołu Tulisii można zobaczyć na załączonych grafikach.

Już za tydzień, w niedzielę 24 maja o godzinie 17:00 w spotkaniu derbowym zmierzymy się z zespołem ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ!