Wygrana juniorów w "mini derbach" !!!

23.04 w sobotę Juniorzy starsi wybrali się na mecz do Rychwała.

Rywal na pewno nie należał do najłatwiejszych, jednak przez większość meczu nasi juniorzy prowadzili grę i zagrażali bramce rywali, efektem tego była pierwsza bramka bezpośrednio z rzutu wolnego Miłosza Oblizajka. Jedynym większym zagrożeniem naszej bramki był słupek po strzale zawodnika gości,
W drugiej połowie w dalszym ciągu Tulisia przeważała co przełożyło się na bramkę na 2:0. Tym razem akcja rezerwowych
przyniosła nam bramkę. Po podaniu Filipa Roszuka piłkę w siatce umieścił Michał Operacz. Bliski podwyższenia wyniku na 3:0 był Patryk Sowiński, kiedy po rajdzie przez pół boiska trafił piłką w słupek.

Tulsia Tuliszków-Zjednoczeni Rychwał 2:0
Bramki:
Miłosz Oblizajek
Michał Operacz (Filip Roszuk)

Skład: Dawid Zajdel(Dominik Górski) - Dominik Ast, Maciej Laurenciak(c), Tomasz Pudliszewski(Damian Gepert), Szymon Łuczak - Miłosz Oblizajek, Robert Czekalski, Seweryn Rykowski (Filip Roszuk), Cyprian Batorski (Michał Operacz),  Patryk Sowiński - Szymon Matuszak (Wiktor Bałdyka)
Trener: Stanisław Mikołajczyk
Kierownik drużyny:Damian Kotarski