Remis Juniorów z ostatnią drużyną w tabeli !

Remis Juniorów z drużyną plasująca się na ostatnim miejscu w tabeli !

W pierwszej połowie nasi zawodnicy lekko zlekceważyli rywali co przyniosło wynik 1:0 dla gości. Bramka dla rywali wpadła po błędzie naszego bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk którą dobił zawodnik gości.W pierwszej połowie nasza drużyna nie zagroziła ani razu drużynie ze Strzałkowa.

W drugiej połowie nasi zawodnicy wzięli się w garść co przyniosło bramkę na 1:1 Damiana Geperta. Po strzale Szymona Matuszaka bramkarz gości świetnie obronił strzał i wybił piłkę w swoją lewą stronę jednak tam świetnie ustawiony znalazł się Damian Gepert i pokonał bramkarza. Mimo kilku dogodnych sytuacji i dominacji w drugiej połowie mecz zakończyliśmy  wynikiem 1:1. Warto dodać iż w tym meczu nie mógł wystąpić Miłosz Oblizajek pauzujący za Czerwoną kartkę.

Tulisia Tuliszków - Polanin Strzałkowo 1:1
Bramki:Damian Gepert

Skład: Dawid Zajdel - Dominik Ast, Maciej Laurenciak(c), Tomasz Pudliszewski, Szymon Łuczak - Seweryn Rykowksi (Cyprian Batorski), Robert Czekalski, Szymon Turek, Filip Roszuk (Michał Operacz), Patrtk Sowiński(Damian Gepert) - Szymon Matuszak

Rezerwowi: Dominik Górski, Wiktor Bałdyka
Trener: Stanisław Mikołajczyk
Kierownik Drużyny: Damian Kotarski