Wygrana juniorów z liderem

Wygrana Juniorów z liderującą Polonią Goliną !

Przed meczem Polonia i Tulisia miały tyle samo punktów i plasowali się kolejno na 1 i 2 miejscu.

Pierwsza połowa zaczęła sie nie za dobrze ponieważ goście już w 15 minucie zdobyli bramkę na 1:0.
Najlepszą okazję na zdobycie bramki miał Przemek Szurdyga jednak w sytuacji sam na sam bramkarz Goliny wyszedł zwycięsko z tego pojedynku i tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa to dominacja w grze zawodników Tulisii. Jednak goście również mieli swoją szansę z rzutu wolnego z około 18 metra, kiedy piłkarz gości idealnie zakręcił piłkę koło muru jednak nasz bramkarz efektowną obroną wybił piłkę na rzut rożny. Pierwsza bramka dla Tulisii wpadła z rzutu karego, kiedy to jeden z gości dotknął piłkę ręką, strzelcem bramki został Miłosz Oblizajek. Druga bramka wpadła w 85 minucie spotkania, po efektownym strzale z 15 metra Roberta Czekalskigo. Do końca mogliśmy oglądać walkę z obu stron jednak drużyna gości nie zdołała strzelić już bramki i wygrywamy 2:1!
W tym momencie nasi juniorzy wysuneli się na 3-punktowe prowadzenie w tabeli. A już za tydzień zagrają w Kazimierzu z na pewno nie łatwym rywalem.

Skład:Dominik Górski(Dawid Zajdel)-Szymon Łuczak,Tomasz Pudliszewski,Maciej Laurenciak(c),Dominik Ast-Szymon Turek,Robert Czekalski,
Miłosz Oblizajek,Seweryn Rykowski(Wiktor Bałdyka),Filip Roszuk(Przemek Szurdyga)-Patryk Sowiński(Michał Operacz).
Trener: Stanisław Mikołajczyk.