Zwycięstwo z Zielonymi Koźminek w hokejowych rozmiarach

W związku z odwołaniem niedzielnego sparingu z Koroną Pogoń Stawiszyn, we wtorek o 18.30 rozpoczęliśmy grę kontrolną w odległym Koźminku z miejscowym zespołem Zielonych.

Rozpoczęliśmy z dużym impetem, w 15 minucie po bramkach Adriana Stolarka i Damiana Nowaka prowadziliśmy 2:0.
Z czasem jednak do głosu doszli gospodarze i jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową po pięknym strzale w okienko naszej bramki.

W 50 minucie po świetnej indywidualnej akcji bramkę na 3:1 zdobył młody Tomasz Kunicki.
Na 4:1 po asyście Stanisława Mikołajczyka drugą bramkę w tym meczu zdobył Adrian Stolarek.
Miejscowym udało się wyrównać stan meczu, jednak w końcowych fragmentach meczu ponownie dała o sobie znać para zawodników, którzy byli twórcami bramki numer 4.
Tym razem jednak zamienili się oni rolami, podającym był Adrian Stolarek, a jak się później okazało, zwycięską bramkę zdobył Mikołajczyk!

Mecz zakończył się zwycięstwem Lisów 5-4.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie : Siepka Łukasz - Kunicki Szymon, Raszewski Piotr, Gorgolewski Jarosław, Kutkowski Adam - Stolarek Adrian, Hryniuk Damian, Kruczkowski Krystian, Mikołajczyk Stanisław, Kunicki Tomasz - Nowak Damian.

W drugiej połowie zobaczyliśmy również : Szymona Łuczaka, oraz Szymona Matuszaka. W zespole gospodarzy natomiast wystąpił nasz drugi bramkarz - Dominik Górski