Wygrana Juniorów Starszych w sparingu.

W środę 19 sierpnia odbył się pierwszy sparing Juniorów pod wodzą nowego trenera - Stanisława Mikołajczyka.

Nasi zawodnicy podejmowali drużynę LKS Ślesin. Pierwsza połowa to akcje z obu stron. Jako pierwsi bliscy objęcia prowadzenia byli goście, jednak bramka słusznie nie został uznana, ponieważ gracz gości znajdował się na pozycji spalonej, następnie do "głosu" doszli zawodnicy Tulisii.
Piękne prostopadłe podanie Miłosza Oblizajka na bramkę zamienił Patryk Sowiński.

Druga połowa to również wyrównana gra z obu stron, jednak to gospodarze stworzyli więcej klarownych sytuacji do strzelenia bramek.
Po kolejnym podaniu Miłosza Oblizajka wzdłuż bramki, gola na 2:0 zdobył Szymon Matuszak. Goście starali odrobić straty i 10 minut
przed końcem meczu strzelili bramkę kontaktową.
Warto wspomnieć o kapitalnej interwencji Dominika Górskiego przy wyniku 2:1.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Dawid Zajdel - Dominik Ast, Szymon Łuczak, Maciej Laurenciak,Szymon Turek, Przemek Szurdyga, Tomasz Kunicki,
Miłosz Oblizajek, Cyprian Batorski, Patryk Sowiński-Szymon Matuszak.

W drugiej połowie na boisku pojawili się również: Dominik Górski, Tomasz Pudliszewski, Seweryn Rykowski, Damian Gepert, Michał Operacz.