Remis Juniorów na zakończenie zmagań ligowych

W ostatnim meczu ligowym Juniorzy Młodsi zremisowali w Golinie z tamtejszą Polonią 1:1.

Już w pierwszy atak Tulisii, rozpoczęty dwukrotnymi świetnymi podaniami Tomka Kunickiego zakończył się piękną bramką Miłosza Oblizajka po strzale z woleja. Prowadząc 1:0 pozwoliliśmy prowadzić gre gospodarzem. W przeciągu 20 minut gracze Polonii kilkukrotnie zagrozili Naszej bramce mądrze rozgrywając piłkę, jednak ich strzały były niecelne, bądź dobrze w bramce spisywał się Dominik Górski. Po tym okresie do głosu doszli goście. Stworzyliśmy kilka bardzo ciekawych i groźnych akcji, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się dla Nas bardzo nieszczęśliwie, gdyż już na początku straciliśmy "głupią" bramkę na 1:1. Gospodarze ruszyli do ataku, stwarzając kilka groźnych sytuacji, jednak po kilku minutach mecz się wyrównał. Ostatni kwadrans spotkania to już zdecydowana przewaga Naszego zespołu. Kilkukrotnie pudłowaliśmy w doskonałych wręcz sytuacjach i mecz zakończył się remisem 1:1.

Mecz mógł się podobać, zarówno jeden jak i drugi zespół starał się dużo otrzymywać przy piłce i spokojnie ją rozgrywać. Szkoda niewykorzystanych sytuacji z końcówki spotkania, po których powinniśmy cieszyć się ze zwycięstwa.