Porażka Juniorów z Sokołem Kleczew

Wtorkowe spotkanie Juniorów z Sokołem Kleczew zakończyło się zwycięstwem gości 3:1.

Po słabej grze w pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0 do przerwy.

Drugą połowę Nasz zespół rozpoczął z dużym animuszem i chęcią odwrócenia wyniku spotkania. Od samego początku ruszyliśmy z atakami na bramkę przeciwnika. Stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, jednak brakowało dokładności i szczęscia przy wykańczaniu akcji. Goście nastawili sie na gre z kontry i po jednej z takich sytuacji przed stratą bramki uratował Nas Dawid Zajdel broniąc w sytuacji 1x1. Niestety chwilę później w niegroźnej sytuacji zawodnik Sokoła faulowany jest w Naszym polu karnym i po skutecznej egzekucji rzutu karnego przegrywamy już 3:0.
Podrażnieni gospodarze za sprawą Tomka Zająca strzelają po chwili bramkę kontaktową.
W Naszych zawodnikach pojawia się wiara, że można jeszcze odwrócić losy tego spotkania i już 2 minuty po bramce na 3:1 mamy doskonałą sytuacje na kolejną bramkę, niestety pojedynek 1x1 z naszym skrzydłowym wygrywa bramkarz gości.
Mimo kilku sytuacji z jednej i drugiej strony, wynik nie uległ już zmianie.

O porażce zdecydowała słaba pierwsza połowa w Naszym wykonaniu. Mimo zrywu i kilku ciekawie przeprowadzonych akcji i groźnych stałych fragmentów gry szczególnie w początkowej fazie drugiej połowy, nie udało Nam się odwrócić już losów tego spotkania.

Tulisia Tuliszków wystąpiła w następującym składzie:

Dawid Zajdel - Przemek Szurdyga (Irek Wróblewski), Szymon Łuczak, Wiktor Bałdyka, Robert Czekalski - Damian Gepert, Miłosz Oblizajek (kpt.) (Kacper Zawisła), Tomek Kunicki, Michał Operacz, Dominik Piaszczyk (Tomek Zając) - Szymon Matuszak

Pozostali rezerwowi: Dominik Górski (Br.), Kamil Gibasiewicz

Trener: Mateusz Zajdel
Kierownik: Adrian Stolarek

W ostatnim meczu w tym sezonie Juniorzy zmierzą się w Golinie z miejscową Polonią, w sobotę 30 maja o godzinie 11:00