Przekonywujące zwycięstwo w meczu inauguracyjnym!

Zwycięstwem 4:0 piłkarze Tulisii zainaugurowali rozgrywki rundy wiosennej konińskiej A-klasy!

Po dość nerwowym i niemrawym początku meczu, z minuty na minutę gra naszego zespołu zaczęła nabierać tempa, a akcje oskrzydlające zaczęły się zazębiać i tylko odważna gra na przedpolu bramkarza gości zapobiegała większemu zagrożeniu pod bramkom Warty Rumin. Jednak w 45 minucie po ostrym dośrodkowaniu Patryka Janickiego i strąceniu piłki przez kapitana - Stanisława Mikołajczyka, niefrasobliwa interwencja obrońcy gości zakończyła się bramką "do szatni" i do przerwy prowadziliśmy 1:0.

Po zmianie stron przewaga Naszego zespołu nie podlegała już żadnej wątpliwości, co zakończyło się kolejnymi 3 bramkami gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Adrian Stolarek po indywidualnej akcji w polu karnym, kolejne 2 trafienia były dziełem Jakuba Cieślaka, który najpierw strzałem głową zakończył składną akcję całego zespołu, następnie wykorzystał prostopadłe podanie Damiana Hryniuka i pewnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości.

Po dość niepewnym początku meczu, z każda kolejną minutą nasz zespół łapał odpowiedni rytm gry i zwiększał swoją przewagę w tym meczu. Na pewno jest to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami rundy rewanżowej.

Cieszy również duża frekwencja na trybunach. Mimo nieprzychylnych warunków atmosferycznych, kibice stawili się bardzo licznie na tuliszkowskim stadionie w dzisiejsze niedzielne popołudnie. Dla naszych zawodników to ogromny "kop motywacyjny" tak więc ZAPRASZAMY serdecznie na kolejne mecze naszego zespołu seniorów, jak również spotkania pozostałych drużyn młodzieżowych. Informacje o najbliższych meczach będą ukazywały się na stronie tulisia.pl, na naszym profilu klubowym facebook, oraz na plakatach informacyjnych w naszym miasteczku!