Kolejna porażka Juniorów Młodszych z Błękitni Psary Polskie

Wynikiem 3:1 dla drużyny przeciwnej zakończył się drugi ligowy mecz Juniorów Tulisi Tuliszków.

W początkowej fazie meczu rywale objęli prowadzenie strzelając 2 bramki przez błędy naszych zawodników. Po stracie dwóch bramek nasz zespół wziął się w garść i zaczął śmielej atakować zespół gospodarzy stwarzając kilka groźnych sytuacji z których udało się strzelić bramkę na 2:1. Młodzi piłkarze do końca pierwszej połowy starali się wyrównać wynik meczu. Stwarzając groźną sytuację w ostatnich minutach pierwszej połowy prawie udało im się osiągnąć swój cel. Po pięknej akcji, szybkim wyprowadzaniu piłki podaniami na jeden kontakt sprzed własnego pola karnego pod bramkę przeciwnika i strzale Michała Operacza zdobyliśmy bramkę na 2:2. Jedna poprzez błąd naszego zawodnika, który niepotrzebnie dotykał piłkę zmierzającą do pustej bramki, sędzia zmuszony był odgwizdać spalonego i bramka nie została uznana.
Po przerwie nasz zespół próbował nadrobić straty ale i gospodarze nie dawali za wygraną. Stworzyliśmy kilka bardzo groźnych sytuacji spychając zespół Błękitnych do obrony, jednak po jednej z niewykorzystanych "setek" przez nasz zespół, gospodarzom udało się zdobyć pewnego gola na 3:1 dobijając naszych zawodników. Od tego momentu gra naszego zespołu zupełnie przestała się układać i tylko dobra postawa w bramce Dominika Górskiego uchroniła Nas od wyższej porażki.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie : Górski Dominik - Wróblewski Irek, Szurdyga Przemek, Oblizajek Miłosz, Piaszczyk Dominik - Operacz Michał, Łuczak Szymon, Kunicki Tomasz, Gepert Damian, Czekalski Robert - Matuszak Szymon.

W drugiej połowie zobaczyliśmy również zawodników rezerwowych: Pawłowski Łukasz, Zając Tomasz.
Pozostali rezerwowi: Dawid Zajdel i Kamil Gibasiewicz.

Trener: Mateusz Zajdel
Kierownik drużyny: Adrian Stolarek

Zapraszamy na następny mecz Tulisi Tuliszków na boisku w Tuliszkowie Nasi Juniorzy rozegrają kolejny mecz ligowy. We wtorek 7 kwietnia o godzinie 15.00 przeciwnikiem będzie również zespół z Psar Polskich. Zapraszamy serdecznie!