Porażka Juniorów Młodszych z SKP MOS Słupca

W pierwszym meczu ligowym po przerwie zimowej juniorzy TULISI Tuliszków przegrali na wyjeździe z liderem SKP MOS Słupca aż 0:4

Tulisia wystąpiła w następującym składzie :
Górski Dominik - Czekalski Robert, Wróblewski Irek, Oblizajek Miłosz, Piaszczyk Dominik - Operacz Michał, Łuczak Szymon, Kunicki Tomasz, Gepert Damian, Szurdyga Przemek - Matuszak Szymon.

W drugiej połowie zobaczyliśmy również zawodników rezerwowych:

Dawid Zajdel – Zawisła Kacper – Pawłowski Łukasz – Zając Tomasz

Zapraszamy na następny mecz wyjazdowy Juniorów Młodszych TULISI Tuliszków z drużyną BŁĘKITNI Psary Polskie który odbędzie się w najbliższy czwartek 2015-04-02 o godzinie 14:00 w Psarach Polskich

We wtorek 7 kwietnia natomiast na boisku w Tuliszkowie nasi Juniorzy rozegrają kolejny mecz ligowy o godzinie 15.00. Będzie to spotkanie zaległe z poprzedniej rundy i przeciwnikiem będzie również zespół z Psar Polskich. Zapraszamy serdecznie!