Trampkarze - Grom Malanów 2-0 Tulisia

W sobotę o godzinie 17:00 na boisko w Malanowie wybiegły drużyny Tulisii Tuliszków oraz Gromu Malanów. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Mecz był bardzo obfity w sytuacje podbramkowe. Nasz zespół był zespołem ewidentnie lepszym, który stworzył sobie kilkanaście dogodnych okazji na strzelenie bramki lecz niestety pech oraz brak skuteczności sprawił, że to gospodarze mogli cieszyć się z wygranej.
Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Maciej Zajdel, Kamil Szuszfalak Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Dawid Krukowski - , Cyprian Pawlicki, Kacper Biniek, Maciej Stasiak - Adam Pacholski, Adam Rykowski, Mateusz Gębicki.
Na boisku zobaczyliśmy również: Dawida Szewczyka, Wiktora Ładeckiego, Mikołaja Trochę, Kacpra Wachowskiego oraz Michała Wróbla.