Olimpia rozbija Tulisię - fantastyczna seria zakończona

W spotkaniu na szczycie konińskiej klasy okręgowej Tulisia została rozbita na własnym terenie - lider tabeli Olimpia Koło wygrał 0-6. Tak wysokiej porażki drużyna Lisów nie doznała od lat. Jednakże - przegraliśmy po raz pierwszy od dziesięciu spotkań. Nie ma zatem powodów do niepokoju czy obaw o kryzys formy. Olimpia przerasta ligowych rywali, od roku nie przegrała ligowego meczu. Nie przegraliśmy zatem z przypadkową drużyną. Musimy wyciągnąć z tego spotkania odpowiednie wnioski i wrócić na swój sportowy tor.

Zamiast relacji tekstowej - zachęcamy do obejrzenia relacji wideo autorstwa telewizji internetowej Olimpii Koło.

Kluczowym momentem meczu wydaje się być 32. minuta, kiedy przy stanie 0-1 sędzia powinien podyktować rzut karny dla Nas. Niestety, jedenastki nie było, a Olimpia kilka minut później powiększyła przewagę. Do przerwy było 0-2. W drugiej połowie nokautem okazał się okres między 67. a 69. minutą, kiedy Olimpia zdobyła dwa gole. Rywale również w końcówce okazali się bezlitośni, dokładając kolejne dwa gole zrezygnowanym graczom Lisów.

Okazja do rehabilitacji już w sobotę - jedziemy do Orzechowa zagrać ze Spartą-Sklejką. Jesienią w Tuliszkowie Tulisia wygrała po dramatycznym meczu 3-2.