Kolejne pewne zwycięstwo Seniorów!

Zwycięstwem 6:0 (2:0) zakończyło się kolejne wyjazdowe spotkanie Naszego zespołu. Na boisku w Zagórowie pokonaliśmy zespół Orły Huta Łukomska.

Początek spotkania w wykonaniu Naszego zespołu był nerwowy i niemrawy, ale z minuty na minutę gra zaczynała się układać coraz lepiej. W 25 minucie po dośrodkowaniu Adriana Stolarka bramkę głowa zdobywa Stanisław Mikołajczyk. Kilka minut później piękne dośrodkowanie Jarosława Gorgolewskiego na dalszym słupku zamyka aktywny jak zawsze Adrian Stolarek i mamy 2:0. Takim rezultatem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Na drugą połowę spotkania wychodzimy z jedną zmianą w składzie, kapitana Piotra Raszewskiego zastępuje Mateusz Raszewski. Trzecią bramkę po przechwycie Adriana Stolarka w środku pola i pięknym prostopadłym podaniu z powietrza Stanisława Mikołajczyka zdobywa Patryk Janicki. Ten sam zawodnik po indywidualnej akcji strzałem sprzed pola karnego podwyższył rezultat na 4:0. Kolejna bramka to efekt dobrej interwencji bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam z Mateuszem Pingotem i celna dobitka Stanisława Mikołajczyka. Ostatnią bramkę - po raz trzeci w tym spotkaniu - przepięknym lobem zdobył Patryk Janicki wykorzystując dobre zachowanie Jakuba Cieślaka, który odzyskał wydawałoby się straconą już piłkę...
W kilku sytuacjach Naszym zawodnikom zabrakło zimnej krwi i dobrego wykończenia akcji, a uzyskalibyśmy rezultat zdecydowanie wyższy...

A już za tydzień, 2 maja w sobotę ZAPRASZAMY serdecznie na DZIEŃ SPORTU Z TULISIĄ TULISZKÓW, a więc festyn sportowy zawodników, sponsorów, rodziców i przyjaciół Tulisii który rozpocznie się na Naszym stadionie już o godzinie 14:00. W programie spotkania mecz RODZICE I SPONSORZY kontra MŁODZIEŻ TULISII, konkurencje piłkarskie, zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci, oraz wiele ciekawych atrakcji, a o godzinie 17:00 jako punkt kulminacyjny MECZ SENIORÓW TULISIA TULISZKÓW : CZARNI OSTROWITE!