Dzień Sportu z Tulisią Tuliszków

JUŻ PO RAZ TRZECI, 2 MAJA ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ SPORTU Z TULISIĄ TULISZKÓW!

Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła na tuliszkowski stadion bardzo liczne grono piłkarzy Tulisii wraz z całymi rodzinami!
Festyn rozpoczął mecz pomiędzy Młodymi Lisami a wiec zawodnikami Orlika, Trampkarza oraz Juniora Tulisii Tuliszków, a ekipą złozoną ze Sponsorów oraz Rodziców młodych piłkarzy. Pojedynek ten zakończył się sprawiedliwym wynikiem 7:7!

Równolegle na sąsiednim boisku odbywały się konkurencje sprawnosciowo-piłkarskie prowadzone przez Macieja Pieszaka, W kilku różnorodnych konkurasach możliwość rywalizowania mieli najmłodsi wraz ze swoimi rodzinami, czy też starszymi kolegami.

Dzieci mogły również korzystać z uroków zabaw w dmuchanym zamku oraz na trampolinie.

Na zakończenie rodzinnych zabaw i zmagań wszyscy uczestnicy skorzystali z grilowanego poczęstunku, po czym o godzinie 17:00 zasiedli na trybunach Stadionu w Tuliszkowie dopingując w kolejnym meczu ligowym zespół Seniorów Tulisii!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, ktorzy tak licznie stawili się w majowe popołudnie na Naszym stadionie, podziekowania należą się rownież osobom, ktore zaangażowały się w organizacje tego piłkarsko-rodzinnego świeta!

A JUŻ ZA ROK, 2 MAJA ZAPRASZAMY NA KOLEJNY DZIEŃ SPORTU Z TULISIĄ TULISZKÓW!