Bezbramkowy remis Juniorów z GKS Rzgów

25.04 na zakończenie obfitych zmagań sportowych piłkarskiej soboty na tuliszkowskim stadionie Juniorzy Młodsi zremisowali 0:0 z GKS Rzgów.

Pierwsza połowa to rwana gra z naszej strony, pierwsze 30 minut spotkania było dość wyrównane z sytuacjami bramkowimy z jednej jak i z drugiej strony. Ostatnie 10 minut tej odsłony to już zdecydowana przewaga gości, ktorzy zepchnęli nas do defensywy i tylko 2 znakomimte interwencje Dawida Zajdla w bramce uratowały Nasz zespół przed stratą bramki.

Drugą odsłonę rozpoczęliśmy nieco śmielej, z wiekszą wiarą i pewnoscią siebie. Nnie pozwoliliśmy na zbyt wiele drużynie ze Rzgowa, zarówno jeden jak i drugi zespół stworzył sobie sytuacje do zdobycia bramki, jednak bramkarze w tym spotkaniu nie dali się pokonać. Z naszej strony najbardziej żałować można sytuacji z ostatniej minuty kiedy to w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ofiarna interwencja obrońcy uratowała gości przed stratą bramki!

Po dobrej grze w poprzedni weekend schodzilismy pokonaniu przez Wilki WIlczyn, natomiast po zdecydowanie gorszym występie w ostatnia sobotę udaje nam sie zdobyc 1 punkt w meczu z GKS mimo kilku osłabień w składzie...

Tulisia Tuliszków wystapiła w następującym skłądzie:

Dawid Zajdel (kpt.) - Przemek Szurdyga, Irek Wróblewski, Wiktor Bałdyka, Robert Czekalski - Damian Gepert (Dominik Górski), Szymon Łuczak, Tomasz Zając, Tomasz Kunicki, Dominik Piaszczyk - Michał Operacz.

Pozostali rezerwowi: Bartek Dominiak (Br.)

Kolejny mecz Nasi Juniorzy rozegrają w sobotę 2 maja o godzinie 11:00 z zespołem ZKS ZAGÓRÓW na boisku w Zagórowie!