Bezbramkowy remis Juniorów z Błękitnymi Psary Polskie

Remisem 0:0 zakończył się pierwszy wiosenny mecz Juniorów Młodszych rozgrywany na stadionie w Tuliszkowie.

W pierwszej połowię obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuację do objęcia prowadzenia, jedna i druga drużyna oddała po kilka celnych strzałów ale bramkarze byli w tym meczu nie do pokonania.Dogodną sytuację miał nasz zawodnik Miłosz Oblizajek, kiedy po rajdzie indywidualnym przez połowę boiska znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem ale jednak bramkarz gości wspaniale obronił strzał lecący w dolny róg bramki.

W drugiej połowie mecz był bardzo zacięty, akcja za akcje. Najlepsze sytuacje na strzelenie bramki miał Michał Operacz kiedy to po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę, oraz Szymon Matuszak kiedy piłka po jego strzale z rzutu wolnego zmierzała w okienko bramki rywali ale jednak bramkarz nie dał sie pokonac i wyłapał ten strzał. Największe zagrożenie pod Naszą bramką stwarzały stałe fragmenty gry gości, po jednej z wrzutek w polę karne nasz bramkarz zamiast łapać - wypiąstkował piłkę i trafił nią rywala w twarz, po czym piłka zmierzała w stronę bramki, jednak opuściła boisko minimalnie obok słupka. Kolejną z lepszych szans na zdobycie bramki przez gości był rzut wolny z około 20 metrów - piłka po strzale przeciwnika leciała pod porzeczkę bramki jednak Nasz bramkarz instynktownie przeniósł ją nad poprzeczką na rzut rożny.

Tulisia wystapiła w następującym składzie:
Dominik Górski - Robert Czekalski, Irek Wróblewski, Miłosz Oblizajek, Dominik Piaszczyk - Przemek Szurdyga, Szymon Łuczak, Szymon Matuszak, Damian Gepert, Tomasz Zając - Michał Operacz.
W drugiej połowię na boisku zobaczyliśmy również - Dawida Zajdla(w bramce)-Kacpra Zawisłe, Fabiana Wróblewskiego oraz Kamila Gibasiewicza

Pozostali rezerwowi: Bartek Dominiak,Łukasz Pawłowski
Trener : Mateusz Zajdel
Kierownik drużyny : Adrian Stolarek
Opieka Medyczna : Roman Wesołowski

Zapraszamy na następny mecz juniorów młodszych który równiez odbędzie się w Tuliszkowie w Niedziele 12 kwietnia o godzinie 11:00 z Hetmanem Orchowo. Zapraszamy Serdecznie !