Tulisia - trampkarze bramka w 32 sekundzie i porażka 2:4

W niedzielę 27 września o godzinie 15:00 na stadionie w Tuliszkowie do meczu stanęli miejscowi trampkarze starsi i drużyna Victorii Września. Mecz zaczął się dużym zaskoczeniem dla naszych kibiców oraz piłkarzy Wrześni gdy w 32 sekundzie meczu kapitalną bramkę zdobył Adam Pacholski, który najpierw rozegrał piłkę z Kacprem Bińkiem (Ciura), a następnie oddał strzał, po którym piłka uderzyła w poprzeczkę i wpadła do bramki przeciwników. Drużyna Wrześni chciała szybko odrobić straconą bramkę i udało im się to już w 8 minucie meczu. Po błędzie naszej defensywy w 20 minucie tracimy bramkę na 2:1. Tulisia jednak szybko podniosła głowy i już po 2 minutach mieliśmy remis 2:2, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Kuba Stachurski. Niestety zespół z Wrześni pod koniec pierwszej połowy zdobywa bramkę na 3:2. W drugiej połowie Tulisia zaczęła cierpliwie rozgrywać piłkę, czego nie było widać w pierwszej połowie, zaczęła grać agresywnie i pewnie w obronie z czym problem mieli napastnicy Wrześni. W drugiej połowie mecz był wyrównany, lecz w 62 minucie bramkę zdobyli nasi przeciwnicy. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny Victori Wrześni.

Skład: Maciej Wasela - Kamil Szuszfalak, Dawid Krukowski, Bartosz Kurzawiński, Adam Zamiatowski - Norbert Szymankiewicz, Tobiasz Grześkiewicz, Kacper Biniek, Adam Pacholski - Kuba Stachurski, Mateusz Gębicki

W meczu zobaczyliśmy również:Jana Cholewińskiego, Oskara Bazelę, Dawida Szewczyka, Michała Wróbla i Damiana Skowrońskiego

Trenerzy: Stanisław Mikołajczyk, Maciej Pieszak