Pechowa porażka Trampkarzy z Sokołem Kleczew

W środę 3 czerwca na boisku w Tuliszkowie spotkały się zespoły Tulisii Tuliszków i Sokoła Kleczew.

Pierwsza połowa to dominacja gry naszej drużyny, która objęła prowadzenie po pięknej akcji Adama Pacholskiego i golu Adama Rykowskiego , lecz 5 minut przed końcem połowy po jedynym błędzie naszej obrony goście wyrównali na 1:1.

W drugiej połowie drużyna z Tuliszkowa znów objęła prowadzenie po golu Adama Pacholskiego lecz goście odrobili stratę zaledwie w pierwszej akcji, którą udało im się stworzyć. W dalszej części meczu nasza drużyna stwarzała sobie sytuacje na strzelenie gola lecz niestety gdy mecz dobiegał końca w ostatniej minucie goście podobnie jak w pierwszej połowie strzelili na 3:2 i takim wynikiem zakończyło się to emocjonujące spotkanie.