Sparing juniorów w Dobrej

W niedziele 21 sierpnia swój przedostatni sparing przed meczami mistrzowskimi rozegrali Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie Wicher Dobra. Mecz od początku był prowadzony przez naszą drużynę, która wyprowadzała zabójcze kontry. Mecz zakończył się wynikiem 5 do 2 dla naszej Tulisii, W meczu mieliśmy 3 karne i wszystkie zostały wykorzystane. Bramki dla Tulisii strzelali: x3 Michał Operacz, Adam Pacholski, Szymon Łuczak.

SKŁAD:Dominik Górski (Maciej Zajdel), Przemek Szurdyga (Adam Zamiatowski), Damian Gepert, Szymon Łuczak, Wiktor Bałdyga (Dawid Krukowski), Kamil Gibasiewicz, Norbert Szymankiewicz (Mikołaj Tocha),Cezary Drobenka (Jakub Stachurski), Adam Pacholski (Jakub Darul), Kacper Wachowski (Kamil Szuszfalak), Michał Operacz.
Trener:Stanisław Mikołajczyk.