Spotkanie wigilijne 2014

Kilka minut po godzinie 19, w sobotę 13 grudnia, prezes zarządu MGKS Tulisia Tuliszków - Szymon Kunicki, rozpoczął Spotkanie Wigilijne. W Strażnicy OSP Wróblina stawiło się ok 60 zaproszonych gości wśród których znaleźli się przedstawiciele władz gminy na czele z burmistrzem, Panem Grzegorzem Ciesielskim, członkowie, zawodnicy, oraz przyjaciele Naszego stowarzyszenia. Po kilku zdaniach wstępu, oraz podsumowania działań klubu w mijającym roku, mogliśmy usłyszeć życzenia ze strony prezesa zarządu, oraz Pana burmistrza, po czym nastąpiło symboliczne przełamanie się opłatkiem.

W dalszej części wieczoru goście zasiedli do stołów, przy których mogli spożywać posiłki przygotowane przez Państwa Martę i Patryka Różalskich - właścicieli Zajazdu Noce i Dnie. Apetyt przybyłych osłodziły natomiast słodkości przygotowane przez Piekarnię Kasztelan Pana Zdzisława Pietrzaka. Nie zabrakło dyskusji na temat planów, oraz perspektyw jakie niesie dla klubu nowy, 2015 rok. Zdjęcia, filmy, oraz prezentacje wyświetlane na dużym ekranie multimedialnym umożliwiły Nam wspominanie meczów młodych piłkarzy Tulisii, oraz festynów integracyjnych z rodzicami oraz przyjaciółmi i sponsorami klubu, które zorganizowane były w latach wcześniejszych. Spotkanie przebiegło w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze!

ZARZĄD MGKS TULISIA TULISZKÓW pragnie w tym miejscu bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ SPONSOROM IMPREZY:

- STRAŻAKOM OSP WRÓBLINA za udostępnienie sali, w której odbyło się spotkanie,

- Panu ZDZISŁAWOWI PIETRZAKOWI, właścicielowi PIEKARNI KASZTELAN za pyszne słodkości przygotowane na spotkanie,

- Państwu MARCIE I PATRYKOWI RÓŻALSKIM, właścicielom Zajazdu Noce i Dnie, którzy zapewnili catering na wczorajszej imprezie,

- Wszystkim pozostałym osobom, które angażowały się i wsparły organizację spotkania!