Sparing z Osiek Wielki

KOLEJNE WYSOKIE SPARINGOWE ZWYCIĘSTWO!!

Tym razem nasz zespół w niedzielnym sparingu pokonał zespół występujący w drugiej z A-klasowych grup KOZPN - GKS Osiek Wielki aż 5:0.

Wszystkie bramki padały w pierwszej połowie spotkania a strzelcami byli kolejno: Patryk Janicki x2, Damian Hryniuk, Adrian Stolarek i Stanisław Mikołajczyk.

Kolejny raz cieszy nie tylko wynik, ale również frekwencja na sparingu i styl gry prezentowany przez zespół Tulisii. Trener Przemysław Wełnicki miał do dyspozycji ponad 20 zawodników. Gospodarze cierpliwie rozgrywali piłkę od strefy obronnej poprzez wszystkie kolejne formacje, często przenosząc ciężar gry z jednej strony boiska na drugą. Cieszy to tymbardziej, iż głównie nad tymi aspektami gry zawodnicy pracują na treningach i efekty te widać w grach kontrolnych. Bramki padały po składnych, starannie przygotowanych sytuacjach. Mimo kilku przestojów w grze, w których to goście stwarzali groźne sytuacje pod naszą bramką, to Tulisia była stroną przeważającą i zasłużenie zwyciężyła w tym spotkaniu.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie : Mateusz Zajdel - Grzegorz Koniusz, Piotr Raszewski, Adam Kutkowski - Adrian Stolarek, Krystian Kruczkowski, Damian Hryniuk, Stanisław Mikołajczyk, Szymon Kunicki - Patryk Janicki i Szymon Roszyk.

W drugiej połowie na boisku pojawili się Maciej Górski w bramce, oraz Damian Brzęcki, Arkadiusz Brzęcki, Mateusz Raszewski, Paweł Gorgolewski, Andrzej Mijalski, Jakub Cieślak, Zbigniew Raszewski, oraz z zespołu Juniorów Tomasz Kunicki, Wiktor Bałdyka i Szymon Matuszak.