Pechowy remis Juniorów po bramce w ostatniej minucie

Juniorzy Młodsi swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali w niedzielę, 17 maja o godzinie 11:00, w Pzydrach z miejscową Wartą.

Po ładnej dla oka grze w pierwszej połowie, kilku ciekawych akcjach, strzałach w poprzeczkę, pięknej bramce Kacpra Zawisły po zespołowej akcji, oraz przełamaniu Szymona Matuszaka, do przerwy prowadziliśmy 2:0.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli od strzelenia bramki kontaktowej i to pozwoliło im zyskać przewagę psychologiczną nad Naszym zespołem. Gra młodych piłkarzy Tulisii - jakże ciekawa w pierwszej częsci gry - wyglądała bardzo chaotycznie. Mieliśmy również swoje sytuacje, jednak to gospodarze byli bardziej zdeterminowani do strzelenia kolejnej bramki, co na Nasze nieszczęscie udało się im w ostatniej minucie spotkania.

Po świetnej, mądrej grze w pierwszej części spotkania i zdecydowanie gorszej drugiej połowie spotkania remisujemy więc z Wartą Pyzdry 2:2 po bramkach Kacpra Zawisły i Szymona Matuszaka.

Tulisia wystąpiła w następującym skłądzie:

Domonik Górski (Dawid Zajdel) - Przemek Szurdyga, Wiktor Bałdyka, Szymon Łuczak, Dominik PIaszczyk - Damian Gepert, Miłosz Oblizajek (Kpt.), Tomasz Kunicki, Kacper Zawisła (Tomasz Zając), Michał Operacz - Szymon Matuszak

Pozostali rezerwowi: Kamil GIbasiewicz

Trener: Mateusz Zajdel
Kierownik: Adrian Stolarek

Przed Naszymi zawodnikami kolejne 2 spotkania wyjazdowe, 20 maja w środe o 17:00 zagramy w Zagórówie z miejscowym ZKS, w niedzielę 24 maja natomiast we Wrześni z Victorią!