Wysokie zwycięstwo młodzików na inaugurację rundy wiosennej.

9 kwietnia swój pierwszy mecz mistrzowski w rundzie wiosennej na stadionie w Tuliszkowie rozegrał Młodzik Starszy Tulisii Tuliszków z Polaninem Strzałkowo. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszych zawodników 7:0.

Bramki: Michał Szymankiewicz 3x, Krystian Bukowiecki 2x, Adam Czubiński i Bartosz Pawlak.

Skład zespołu: Mateusz Łuczak (Jakub Dominiak), Kacper Błaszczyk (Mateusz Gronostaj), Konrad Adamek (Seweryn Radecki), Łukasz Kasprzak (Szymon Cichy, Nikodem Bartoszek), Michał Szymankiewicz (Kacper Intrys), Paweł Derenowski (Adrian Michalski), Bartosz Pawlak (Patryk Raszewki), Adam Czubiński, (Szymon Cichy, Eryk Żabierek), Wiktor Pokrant (Krystian Bukowiecki).

Trener: Stanisław Mikołajczyk.

Chłopakom gratulujemy i zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się na stadionie w Tuliszkowie ze Strażakiem Licheń 23 kwietnia o godz. 11:00.