Ostatni sparing młodzików.

2 kwietnia swój ostatni mecz sparingowy przed runda wiosenną w Tuliszkowie rozegrał Młodzik Starszy Tulisii Tuliszków z Wartą Dobrów. Po bardzo ciekawym meczu spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych piłkarzy 7:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Bartosz Pawlak 2x, Krystian Bukowieck x3, Michał Szymankiewicz i Paweł Derenowski.
Skład zespołu: Mateusz Łuczak (Jakub Dominiak), Kacper Błaszczyk (Mateusz Fabiański), Konrad Adamek, Łukasz Kasprzak (Jakub Prusinowski), Adam Czubiński (Mateusz Gronostaj), Michał Szymankiewicz (Kacper Intrys), Paweł Derenowski (Adrian Michalski), Bartosz Pawlak (Patryk Raszewski), Krystian Bukowiecki (Nikodem Bartoszek).

Trener: Stanisław Mikołajczyk.
Kierownik: Damian Kotarski.

Gratulujemy i zapraszamy na pierwszy mecz mistrzowski, który odbędzie sie w Tuliszkowie 9.04.2017 r. o godz. 13:30.