Zwycięsto Seniorów na zakończenie niezwykle udanego weekendu dla Tulisii!

Wynikiem 1:0 dla Naszego zespołu zakończyło się pierwsze wyjazdowe spotkanie tej wiosny. Po bramce Adriana Stolarka, Tulisia na boisku w Budzisławiu pokonała Sokół II Kleczew.

Pierwsza połowa to sytuacje zarówno z jednej jak i drugiej strony. Kilkakrotnie w dogodnych sytuacjach znajdował się Stanisław Mikołajczyk, na bramkę gospodarzy strzelał również Jarosław Gorgolewski i Adrian Stolarek, jednak ze strzałami Naszych zawodników dobrze radził sobie bramkarz gospodarzy, bądź też Naszym zawodnikom brakowało odrobiny precyzji. Piłkarze Sokoła również kilkukrotnie znaleźli się w dogodnych sytuacjach, jednak obaj bramkarze w tym meczu byli dobrze dysponowani i radzili sobie ze strzałami napastników bez zarzutów.

Druga odsłona to kolejna wymiana ciosów z jednej i drugiej strony.
w 55 minucie, po pięknym strzale Szymona Kunickiego z narożnika pola karnego piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy, dobitka Szymona Roszyka została zablokowana przez jednego z obrońców, ale całą akcję pewnym strzałem do bramki zakończył Adrian Stolarek i mieliśmy 1:0 dla przyjezdnych.
Dalsza faza meczu to sytuacje zarówno z jednej jak i z drugiej strony, jednak żadnemu z zespołów nie udało się już trafić do bramki i w związku z tym Tulisia Tuliszków zainkasowała kolejne 3 punkty tej wiosny i awansowała w tabeli klasy-A na 4. miejsce.
W meczu tym nasz zespół dopingowała grupa ok 20 kibiców z Tuliszkowa

Tulisia Tuliszków wystąpiła w następującym składzie:

Mateusz Zajdel - Zbigniew Raszewski, Piotr Raszewski (Kpt.), Mateusz Raszewski, Adam Kutkowski - Szymon Roszyk (Damian Hryniuk), Jarosław Gorgolewski, Krystian Kruczkowski (Adrian Hryniuk), Stanisław Mikołajczyk, Szymon Kunicki (Andrzej Mijalski) - Adrian Stolarek (Maciej Dominiak).

Pozostali rezerwowi: Łukasz Siepka (Br.), Artur Raszewski, Paweł Gorgolewski

Trener zespołu: Przemysław Wełnicki
Trener bramkarzy : Artur Zajdel
Kierownik zespołu: Leszek Zajdel

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku

A już w najbliższy weekend, 19.04 w NIEDZIELĘ, na stadionie w Tuliszkowie o GODZINIE 17:00 seniorzy Tulisii zmierzą się w kolejnym meczu z Orlikiem Miłosław.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW NA TO SPOTKANIE!