Zwycięska passa podtrzymana!

Seniorzy Tulisii po bramkach Jarosława Gorgolewskiego i Adriana Stolarka pokonali 2:0 zespół Orlika Miłosław odnosząc tym samym trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej! Bilans dotychczasowych meczów to 3 zwycięstwa, 9 punktów i bramki 7:0!

W pierwszej części spotkania goście nastawili się na kontrataki, oddając możliwość prowadzenia gry Naszym zawodnikom.
Po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym bramkę strzałem sprzed pola karnego zdobył Jarosław Gorgolewski. Poza sytuacją bramkową, Tuliszkowianie stworzyli jeszcze kilka sytuacji pod bramką gości, jednak w tej części meczu nie zmusili do większego wysiłku bramkarza przyjezdnych. Piłkarze Orlika odgrażali się kilkoma groźnymi kontratakami, a najlepszą sytuację pierwszej połowy stworzyli po nieporozumieniu w naszej obronie, jednak dobrze w bramce zachował się Mateusz Zajdel.

Druga połowa rozpoczęła się od błędu przy wyprowadzaniu piłki Naszych obrońców, co sprawiło że w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik Orlika. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł jednak Nasz bramkarz! Piłkarskie powiedzenie mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i po chwili mieliśmy już 2:0 dla Tulisii. Po kombinacyjnej akcji z prawej strony boiska Patryk Janicki oddał strzał na bramkę, bramkarz gości odbił piłkę w boczny sektor boiska, jednak w odpowiednim miejscu znalazł się Adrian Stolarek i podwyższył wynik spotkania!
Z ciekawych sytuacji warto odnotować strzał z dystansu Jarosława Gorgolewskiego w poprzeczkę, dobry strzał Jakuba Cieślaka i jeszcze lepszą interwencję bramkarza, oraz sytuację Patryka Janickiego, któremu zabrakło kilku centymetrów do umieszczenia piłki w bramce.