Przekonujące zwycięstwo na początek sezonu!

Zwycięstwem 5:0 zakończyło się pierwsze oficjalne spotkanie seniorów Tulisii w sezonie 2015/2016. Przeciwnikiem naszych piłkarzy w spotkaniu rozgrywanym w ramach Okręgowego Pucharu Polski był beniaminek A klasy, zespół z Dąbroszyna.

Niespodziewanie to goście jako pierwsi zagrozili naszej bramce, jednak po nerwowych fragmentach początkowych, z czasem opanowaliśmy sytuację na boisku. Pierwszą bramkę, po dośrodkowaniu z rzutu różnego Mikołaja Siepki zdobył Stanisław Mikołajczyk. Drugaa bramka w tym spotkaniu była dziełem Adriana Stolarka. Mimo kilku groźnych strzałów naszych zawodników, wśród których nie można nie wspomnieć o pięknej próbie Damiana Nowaka po której piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki, wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Kilka minut po wznowieniu gry pięknym podaniem popisał się Piotr Raszewski, a piłkę w bramce ze stoickim spokojem umieścił Stanisław Mikołajczyk. Na 4:0, po asyście z głębi pola Kuby Cieślaka i pewnym strzale pomiędzy nogami bramkarza, rezultat podwyższył Adrian Stolarek!
Piąta bramka, to piękne podanie prostopadłe Adriana Stolarka i spokojne wykończenie akcji przez Kubę Cieślaka.

Pierwsze spotkania nowego sezonu to zawsze duża niewiadoma zarówno dla kibiców, trenerów jak i samych zawodników... cieszy więc na pewno nie tylko rozmiar zwycięstwa, ale też chęć naszych piłkarzy do zdobywania kolejnych bramek a co za tym idzie - liczne sytuacje strzeleckie.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie : Siepka Łukasz - Kunicki Szymon (Koniusz Grzegorz), Raszewski Piotr (Pingot Mateusz), Raszewski Zbigniew, Kutkowski Adam - Stolarek Adrian, Hryniuk Damian, Gorgolewski Jarosław, Mikołajczyk Stanisław, Siepka Mikołaj (Roszyk Szymon), Nowak Damian (Cieślak Kuba)

Pozostali rezerwowi : Kruczkowski Krystian, Hryniuk Adrian, Zajdel Mateusz

W najbliższy weekend natomiast rozpoczynamy rozgrywki ligowe meczem wyjazdowym który odbędzie się 30 sierpnia w niedzielę o godzinie 17.00!