Okazałe zwycięswo w ćwierćfinale Pucharu Polski

W rozegranym w środowe południe spotkaniu Tulisia wysoko pokonała występujący w tej samej klasie rozrywkowej zespół z Barłóg.

Kanonadę na Stadionie w Tuliszkowie rozpoczął Kuba Cieślak wykorzystując pewnie sytuacje sam na sam, w ciągu kilku minut zawodnicy gospodarzy dołożyli kolejne trafienia a ich autorami byli ponownie Cieślak, Jarosław Gorgolewski i dwukrotnie Damian Nowak. Do przerwy mieliśmy więc wynik 5:0.

Druga połowa była kontynuacją popisów strzeleckich, kolejną bramkę zdobył Cieślak. Warto podkreślić, że od początku drugiej połowy trener Przemysław Wełnicki dał szanse młodym zawodnikom dopiero wchodzącym do pierwszej drużyny jeden z nich - Szymon Matuszak, wpisał się na listę strzelców podwyższając na 7:0. W ostatnich minutach 4 gola w tym meczu dołożył Cieślak, a tuz przed końcowym gwizdkiem Adrian Stolarek ustalił wynik spotkania na 9:0.

W kolejnej rundzie, która zostanie rozegrana wiosną przyszłego roku, Lisy zmierzą się ze zwycięzcą spotkania LKS Ślesin vs Hetman Orchowo.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na stadion w Tuliszkowie na 6 kolejkę ligową w której to staniemy w szranki z zespołem z Osieka Wielkiego!