Trzeci mecz i remis juniorów z zespołem Zjednoczeni Rychwał!

W pierwszej połowie spotkania rozegranego w niedzielę na stadionie w Tuliszkowie, więcej dogodnych sytuacji stworzyła drużyna Lisów , po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska, bramkę na wagę prowadzenia zdobył Szymon Matuszak.

Po pierwszej części gry Tulisia powinna prowadzić zdecydowanie wyżej jednak strzały naszych zawodników były niecelnie lub skutecznie interweniował golkiper gości.

Po zmianie stron nasza drużyna grała chaotycznie i stworzyła o wiele mniej składnych akcji niż w pierwszej części spotkania, mimo słabszej gry korzystny wynik utrzymywał się, aż do 92 minuty kiedy to po faulu w polu karnym sędzia bez zawahania wskazał na 11 metr od bramki, zawodnik gości nie pomylił się i w ostatniej minucie gry wyrównał.

Po raz kolejny potwierdziło się stare piłkarskie porzekadło - nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić. Pomimo braku zdobycia 3 punktów zespół Juniorów wyszedł na prowadzenie w tabeli, ponieważ liderująca do tej pory Polonia Golina doznała porażki.

Tulisia 1:1 Zjednoczeni Rychwał

Bramki: Szymon Matuszak

Tulisia wystąpiła w następującym składzie :

Dawid Zajdel - Szymon Łuczak, Tomasz Pudliszewski, Maciej Laureniciak(c), Dominik Ast - Miłosz Oblizajek, Szymon Turek, Damian Gepert, Tomasz Kunicki - Patryk Sowiński - Szymon Matuszak

Na boisku pojawili się równierz: Dominik Górski, Seweryn Rykowski, Robert Czekalski, Wiktor Bałdyka

Trener: Stanisław Mikołajczyk