Remis Juniorów w ostatnich minutach

Pierwsza połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze bo juz w 10 minucie bramkę na 1:0 strzelił Szymon Matuszak po podaniu Tomasza Kunickego. W 35 minucie gry po przepychankach w polu karnym czerwona kartkę ujrzał Szymon Łuczak oraz 2 zawodników gości. Na przerwę schodziliśmy z jedno bramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym gospodarze wyrównali. Po niedługim czasie zespół z Goliny strzelił drugą bramkę. W ostatniej minucie po dośrodkowaniu Tomasza Kunickiego z rzutu wolnego zawodnik gospodarzy skierował futbolówkę do własnej bramki., ustalającym tym samym wynik.

Skład: Dominik Górski -Robert Czekalski, Szymon Łuczak, Maciek Laurenciak(c), Dominik Ast,- Tomasz Kunicki, Szymon Turek, Miłosz Oblizajek ,Cyprian Batorski (Damian Gepert),Patryk Sowiński (Wiktor Bałdyka) -Szymon Matuszak

Zawodnicy rezerwowi: Dawid Zajdel, Seweryn Rykowski, Kamil Gibasiewicz

Trener: Stanisław Mikołajczyk

Polonia Golina 2:2 Tulisia Tuliszków

Bramki: Szymon Matuszak, Bramka Samobójcza.