Zwycięstwo juniorów w Brudzewie

W sobotę 29 października spotkanie rozegrali Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko gospodarzą Kasztelanii Brudzew. Mecz od początku był prowadzony przez gospodarzy i to oni prowadzili po pierwszej połowie 2:0. Po przerwie nasi juniorzy po wykonywaniu kilku zmian w składzie przejęli inicjatywę na boisku do tego wyprowadzali groźne kontry, których konsekwencją były bramki. Mieliśmy także rzut wolny, po którym strzeliliśmy bramkę głową oraz rzut karny. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Tulisi Tuliszków.

Bramki: Damian Gepert 2x, Mieszko Muszalski, Kacper Wachowski, Szymon Łuczak.

SKŁAD: Dominik Górski (Bartosz Dominiak), Seweryn Rykowski (Adam Zamiatowski), Damian Geperd, Szymon Łuczak, Przemek Szurdyga, Adam Pacholski (Tobiasz Grześkiewicz), Robert Czekalski, Kamil Gibasiewicz (Jakub Darul), Cezary Drobenka (Kacper Wachowski), Tomasz Zając (Jan Cholewiński), Szymon Matuszak (Mieszko Muszalski).

TRENER: Stanisław Mikołaczyk.
Kierownik: Damian Kotarski.