ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ
W sobotę 5 listopada swój ostatni mecz rundy jesiennej rozegrali nasi Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie z Kazimierza Biskupiego. W meczu zobaczyliśmy wiele akcji lecz większość czasu to nasi zawodnicy utrzymywali się przy piłce. Bramka padła dopiero w drugiej połowie, fenomenalną bramkę głową zdobył Seweryn Rykowski, aktualny nasz król strzelców. Mecz zakończył się wynikiem 1 do 0 dla Tulisii Tuliszków.
Warto zaznaczyć, że nasi juniorzy po rundzie jesiennej zajmują 2 miejsce tracąc do lidera 3 pkt. Cieszymy się bardzo z dobrego wyniku tym bardziej, że większość chłopaków rywalizuje z zawodnikami 2-3 lata starszymi od siebie.

SKŁAD: Dominik Górski (Bartosz Dominiak), Robert Czekalski, Damian Gepert, Szymon Łuczak, Przemek Szurdyga, Kuba Darul (Szymon Turek), Norbert Szymankiewicz (Kamil Gibasiewicz), Adam Pacholski ( Kacper Wachowski), Tomasz Zając (Wiktor Bałdyga), Seweryn Rykowski (Jan Cholewiński), Mieszko Muszalski (Adam Zamiatowski).
Bramka: Seweryn Rykowski (75 min).
TRENER: Stanisław Mikołajczyk..
Dziękujemy PIZZERII APETITO za wsparcie i ufundowanie pizzy dla zawodników.