Trampkarze przegrali z GKS-em Sompolno 4-1

W sobotę 28 maja na stadionie w Tuliszkowie przedostatni mecz ligowy rozegrali Trampkarze Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie GKS-u Sompolno. Mecz od początku był prowadzony przez drużynę gości i to oni otworzyli wynik mecz, lecz nasi Trampkarze zdołali wyrównać. Przepiękną bramkę po kiwnięciu kilku obrońców oraz bramkarza zdobył Adam Pacholski, a asystował mu Adam Zamiatowski, który po złapaniu piłki wybił ją lobując obrońców. Wynik meczu do przerwy 2 do 1 dla Sompolna. Po przerwie bez zmian, przeważała drużyna gości, która miała dużo akcji lecz zdołała wykorzystać zaledwie dwie, bo nasi zawodnicy walczyli do końca pomimo wysokiego pressingu. Mecz zakończył się wynikiem 4 do 1 dla gości.
SKŁAD: Adam Zamiatowski, Mikołaj Trocha, Dawid Krukowski, Jan Cholewiński, Kacper Biniek, Tobiasz Grześkiewicz, Kamil Szuszfalak, Norbert Szymankiewicz, Bartołomiej Chaładyn, Adam Pacholski, Kacper Wachowski.
TRENER: Stanisław Mikołajczyk.
KIEROWNIK DRUŻYNY: Marcin Krucki.