Trampkarz starszy - Tulisia vs Sparta Konin

W sobotę 21 maja na stadionie w Gosławicach swój kolejny mecz ligowy rozegrali Trampkarze Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie Sparty Konin. Mecz zaczął się po myśli naszych zawodników i w pierwszych minutach dwie bramki strzelił Adam Pacholski, który oddał dwa strzały na dalszy słupek nie dając bramkarzowi przeciwników żadnych szans. Warto przypomnieć, że nasi przeciwnicy mieli rzut karny lecz nie został on wykorzystany. Wynik po pierwszej połowie 2 do 1 dla Tulisi zapowiadał ciekawą drugą połowę. W drugiej połowie los się odwrócił i to drużyna Sparty utrzymywała się przy piłce i co chwilę zagrażała naszej bramce, lecz większość sytuacji wyjaśnił nasz bramkarz. Nasi piłkarze zdołali przeprowadzić kilka składnych akcji, lecz nie przyniosły one żadnych korzyści. W drugiej połowie nasi zawodnicy borykali się z kontuzjami odniesionymi podczas meczu. Ostatecznie trampakrze Tulisii przegrali 4:2.
SKŁAD: Adam Zamiatowski, Kamil Szuszfalak (Maciej Czubiński), Bartosz Kurzawiński, Jan Cholewiński, Cezary Drobenka (Mikołaj Trocha), Tobiasz Grześkiewicz, Norbert Szymankiewicz, Kacper Biniek, Bartosz Chaładyn (Dawid Szewczyk), Adam Pacholski, Kacper Wachowski.
TRENER: Stanisław Mikołajczyk.
KIEROWNIK DRUŻYNY: Marcin Krucki.