Spring Juniorów młodszych z Koroną Pogoń Stawiszyn

Porażką 3:2 zakończył się piątkowy sparing zespołu Juniora Młodszego rozgrywany w Petrykach.

Bramki dla Naszego zespołu strzelali kolejno Szymon Matuszak oraz Kamil Gibasiewicz.

Mimo porażki, cieszyć może styl gry prezentowany przez Naszych młodych zawodników. Na niezwykle trudnym terenie, przy nierównym boisku chłopcy starali się długo, spokojnie i cierpliwie rozgrywać piłkę już od własnej strefy obronnej poprzez kolejne formacje pomocników i napastnika.
Piłkarze starali się realizować przedmeczowe założenia taktyczne, zdarzały się również pewne błędy indywidualne, które kosztowały Nas utratę bramek, jednak wynik w tym wypadku był sprawą drugorzędną

Skład zespołu Tulisii:

Górski Dominik - Szurdyga Przemysław, Wróblewski Ireneusz, Bałdyka Wiktor, Piaszczyk Dominik - Gepert Damian, Kunicki Szymon, Oblizajek Miłosz, Łuczak Szymon, Operacz Michał - Matuszak Szymon

W drugiej połowie wystappili również: Dawid Zajdel w bramce, Kamil Gibasiewicz, Kacper Zawisła, Pawłowski Łukasz, Czekalski Robert, Zając Tomasz

W najbliższym tygodniu Naszych zawodników czeka ostatni etap przygotowań do pierwszego meczu ligowego z liderem tabeli SKP Słupca, 29 marca o godzinie 11:00 w Słupcy!