Sparing z FC Dąbroszyn

OSTATNI SPARING PRZED INAUGURACJĄ!

22 marca, w niedzięlę, na stadionie w Tuliszkowie o godzinie 15:00 rozpoczęła się ostatnia gra kontrolna zespołu Seniorów przed rozpoczynającą się w następny weekend Rundą Rewanżową konińskiej A-Klasy. Naszym przeciwnikiem był zespół FC Dąbroszyn.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Tulisii 1:0 po bramce z rzutu karnego, którą w drugiej połowie meczu zdobył Patryk Janicki.
Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony. Swoje szanse mieli goście, jak również Nasz zespół, jednak zawsze na posterunku znajdowali się bramkarze, bądź też piłka mijała światło bramki.

Przed nami ostatni etap przygotowań do INAUGURACJI RUNDY WIOSENNEJ, kiedy to 29 marca, w niedzielę o godzinie 15:00 zmierzymy się na Naszym boisku z zespołem Warty Rumin!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TEN MECZ JUŻ DZIŚ!

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie:

Mateusz Zajdel - Raszewski Artur, Raszewski Mateusz, Siepka Mikołaj - Stolarek Adrian, Gorgolewski Jarosław, Kruczkowski Krystian, Hryniuk Damian, Kunicki Szymon - Roszyk Szymon i Janicki Patryk.

W drugiej połowie na boisku pojawiali się: Łukasz Siepka w bramce, Koniusz Grzegorz, Raszewski Zbigniew, Raszewski Piotr, Brzęcki Arkadiusz, Mijalski Andrzej, Cieślak Jakub, Gorgolewski Paweł.