Sparing z MGKLS Termy Uniejów

PRACOWITY WEEKEND ZAKOŃCZONY REGENERACJĄ NA TERMACH UNIEJÓW!

Już w poniedziałek, dzień po sparingu z CKS Zbiersk zespól seniorów Tulisii Tuliszków rozgrywał kolejny mecz kontrolny. O godzinie 18 rozpoczęliśmy spotkanie z zespołem MGLKS Termy Uniejów występującym w łódzkiej klasie okręgowej.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 1:0 dla gospodarzy, bramka padła po silnym dograniu piłki wzdłuż linii końcowej boiska, zakończonym strzałem do pustej bramki.

Druga połowa to zdecydowana przewaga zespołu Termalnych i kolejne 3 bramki w końcowych fragmentach meczu. Z Naszej strony warto odnotować piękny strzał z rzutu wolnego Jarosława Gorgolewskiego, który trafił piłką w spojenie słupka z poprzeczką.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla gospodarzy

W grze naszego zespołu brakowało świeżości, dynamiki i dokładności. Na pewno mecz rozgrywany dzień po dniu mógł mieć wpływ na tego rodzaju stan rzeczy. Zespół Termalnych prezentował dużą dojrzałość, agresję i dynamikę w rozgrywaniu oraz odbiorze piłki, czym sprawiał duże problemy Naszym zawodnikom przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy.

Spotkanie to miało na celu przetestowanie nowych schematów w ustawieniu Naszego zespołu, a przede wszystkim było doskonałym sposobem na integrację, oraz regenerację po wysiłkową zespołu. Zaraz po zakończonym meczu dzięki uprzejmości ZARZĄDU MGLKS "Termy" Uniejów mieliśmy możliwość skorzystania z usług kompleksu TERMY UNIEJÓW!

Skład naszego zespołu:

Mateusz Zajdel - Zbigniew Raszewski, Piotr Raszewski, Mateusz Raszewski, Adam Kutkowski - Jarosław Gorgolewski, Adrian Stolarek, Krystian Kruczkowski, Damian Hryniuk, Szymon Kunicki - Szymon Roszyk.

W drugiej połowie na boisku pojawili się : Paweł Gorgolewski, Andrzej Mijalski, Adrian Hryniuk oraz Tomasz Kunicki, Wiktor Bałdyka, Szymon Matuszak i Miłosz Oblizajek z zespołu Juniora Młodszego.

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć OGROMNE PODZIĘKOWANIA ZARZĄDOWI klubu z UNIEJOWA, a przede wszystkim Panu Prezesowi ROMANOWI PIASECZNEMU, dzięki któremu mogliśmy rozegrać spotkanie kontrolne w świetnych warunkach przy sztucznym świetle, na sztucznej murawie, w doskonałej atmosferze, a następnie bezpłatnie skorzystać z usług uniejowskich term! Oby na drodze współpracy Klubów Piłkarskich z naszego regionu pojawiało się więcej takich inicjatyw i chęci współdziałania!